SUPA24
Overig
Overig
Overig
850 000 €
(4 404 € / m²)
Verkoop
2
2+
193 m²
Carrer de Paris, Santa Eulària des Riu

slaapkamer2
vlak193 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Spectacular apartment in the exclusive Roca Llisa golf resort. It is located on the 3rd floor with lift and has fantastic views of the countryside. It...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 53dagen
Bijgewerkt: 23dagen

Plaatsen

Carrer de Paris, Santa Eulària des Riu
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home