SUPA24
Overig
Overig
Overig
950 000 €
(5 556 € / m²)
Verkoop
3
2+
171 m²
San Pedro del Pinatar

slaapkamer3
vlak171 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

2 & 3 Bedroom Flats with Pool Near the Beach in San Pedro del Pinatar
This location enjoys a prime setting on the Costa Cálida between the Mediterrane...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 34dagen
Bijgewerkt: 34dagen

Plaatsen

San Pedro del Pinatar
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE