SUPA24
Overig
Overig
Overig
212 000 €
(2 120 € / m²)
Verkoop
2
1
100 m²
Avenida de Balsicas, San Javier

slaapkamer2
vlak100 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

We present a superb apartment located on one of the best golf courses in the area, ideal for those seeking to enjoy both sport and nature. This proper...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Avenida de Balsicas, San Javier
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home