SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
330 000 €
(5 690 € / m²)
Verkoop
3
1
58 m²
Carrer Ramón y Cajal, Roses

slaapkamer3
vlak58 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Appartement 2 chambres dans secteur prisé Une opportunité rare dans le secteur privilégié de l'Almadrava. Découvrez ce charmant appartement de 58 m², ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Carrer Ramón y Cajal, Roses
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

N1 FRANCE ESPAGNE PRESTIGE IMMOBILIER