SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
159 000 €
(2 839 € / m²)
Verkoop
3
1
56 m²
Carrer Ramón y Cajal, Roses

slaapkamer3
vlak56 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Appartement rénové exposition Sud-ouest dans résidence atypiqueDécouvrez ce charmant appartement d'environ 56 m² construits, entièrement rénové avec s...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasNa de reconstructieNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 107dagen
Bijgewerkt: 19dagen

Plaatsen

Carrer Ramón y Cajal, Roses
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

N1 FRANCE ESPAGNE PRESTIGE IMMOBILIER