SUPA24
Overig
Overig
Overig
349 000 €
(3 753 € / m²)
Verkoop
2
2+
93 m²
Calle Número Siete, Rojales

slaapkamer2
vlak93 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Charming and comfortable 2-bedroom apartment located in the highly desirable Selwo area of EsteponaThis elevated ground-floor property offers a blend ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasVloerAparte keukenDouchecabineApart toiletHal

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Calle Número Siete, Rojales
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home