SUPA24
Overig
Overig
Overig
4 250 000 €
(10 442 € / m²)
Verkoop
5
2+
407 m²
Calle Número Siete, Rojales

slaapkamer5
vlak407 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Contemporary Villa in La Alquería, BenahavísThis villa is a newly built contemporary villa situated in the prestigious urbanization of La Alquería, Be...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveTerrasVloerOpen leefruimteApart toiletHalKeukenapparatuurHaardHoge plafonds

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Calle Número Siete, Rojales
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home