SUPA24
Overig
Overig
Overig
329 000 €
(5 141 € / m²)
Verkoop
2
2+
64 m²
Calle Mayor, Pilar de la Horadada

slaapkamer2
vlak64 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Gated Development of 66 apartments in 4 blocks * Walking distance to all amenities * Restaurants * Bars * Supermarkets *Sports Clubs * 3 minute drive ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 60dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Calle Mayor, Pilar de la Horadada
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home