SUPA24
Terras; uitzicht, natuurlijk licht
Huis en omgeving; natuurlijk licht, moderne stijl
Huis en omgeving; uitzicht, natuurlijk licht
289 900 €
(3 221 € / m²)
Verkoop
3
2+
90 m²
CALLE MAR, Pilar de la Horadada

slaapkamer3
vlak90 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

New development of townhouses in Pilar de la Horadada 2 and 3 bedrooms with garden or solariumCommunal pool and unbeatable locationWe present this ne...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 69dagen
Bijgewerkt: 57dagen

Plaatsen

CALLE MAR, Pilar de la Horadada
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tadeo Homes

Tadeo Homes