SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
850 000 €
(5 000 € / m²)
Verkoop
3
2+
170 m²
CALLE PIETAT, Palma

slaapkamer3
vlak170 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

La propiedad goza de una ubicación privilegiada, situada en una calle muy tranquila y a escasos metros de Las Ramblas y Jaime III, permitiéndole disfr...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasHoge plafondsHouten balkenNatuurlijk lichtWeergave

Ander
Leeftijd van het aanbod: 491dagen
Bijgewerkt: 490dagen

Plaatsen

CALLE PIETAT, Palma
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

STRAND PROPERTIES