SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 200 000 €
(8 271 € / m²)
Verkoop
6+
2+
266 m²
Avinguda de Gabriel Roca, Palma

slaapkamer6+
vlak266 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Piso de 266m2 con terraza en primer linea en Paseo Marítimo. Esta vivienda de 266m2 aprox. más terraza de 58m2 aprox. consta de un gran salón comedor ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Avinguda de Gabriel Roca, Palma
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BALEAR INVEST