SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 620 000 €
(6 864 € / m²)
Verkoop
5
1
236 m²
Avinguda d'Alexandre Rosselló, Palma

slaapkamer5
vlak236 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatNa de reconstructie
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Zažijte luxus a exkluzivitu v srdci Palmy de Mallorca, v prestižní oblasti El Portixol! Tato úžasná špičková nemovitost, kompletně zrekonstruovaná v r...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 31dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Avinguda d'Alexandre Rosselló, Palma

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA