SUPA24
Overig
Overig
Overig
2 065 000 €
(9 516 € / m²)
Verkoop
4
1
217 m²
Avinguda d'Alexandre Rosselló, Palma

slaapkamer4
vlak217 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Krásný byt v Can Barbara Palma s výhledem, velký obývací pokoj s otevřenou kuchyní 60 m2, má 3 ložnice, dvě s výhledem a tři koupelny, jedna en suite,...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveOpen leefruimteTerrasStoepKeukenapparatuurNa de reconstructie

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 143dagen
Bijgewerkt: 33dagen

Plaatsen

Avinguda d'Alexandre Rosselló, Palma

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA