SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
156 900 €
(1 652 € / m²)
Verkoop
2
1
95 m²
Avinguda Central, Orpesa / Oropesa del Mar

slaapkamer2
vlak95 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

EINMALIGE GELEGENHEIT! Erdgeschosswohnung mit 2 Schlafzimmern, 2 Terrassen, Abstellraum, Garage, Garten und Gemeinschaftspool.

Diese 2004 renovierte ...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasVloerNa de reconstructieNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Avinguda Central, Orpesa / Oropesa del Mar
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

iad España