SUPA24
Overig
Overig
Overig
199 800 €
(2 938 € / m²)
Verkoop
2
1
68 m²
Calle de los Geranios, Orihuela

slaapkamer2
vlak68 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A beautifully renovated 2 bedroom apartment located in the highly sought-after residential community of La Mirada, in the heart of Playa Flamenca. Off...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteGemeubileerdNatuurlijk lichtTerrasNa de reconstructie

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Calle de los Geranios, Orihuela
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home