SUPA24
Overig
Overig
Overig
199 800 €
(2 938 € / m²)
Verkoop
2
1
68 m²
Calle Nável, Orihuela

slaapkamer2
vlak68 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Located in the heart of Playa Flamenca on the southern Costa Blanca, this beautifully renovated apartment offers the perfect combination of comfort, s...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Calle Nável, Orihuela
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home