SUPA24
Overig
Overig
Overig
345 000 €
(3 920 € / m²)
Verkoop
2
2+
88 m²
Avenida de las Colinas, Orihuela

slaapkamer2
vlak88 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This development is an exclusive collection of stylish 2 and 3 bedroom apartments located within the renowned El Valle Golf Resort in Murcia. Designed...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Avenida de las Colinas, Orihuela
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home