SUPA24
Overig
Overig
Overig
149 000 €
(3 821 € / m²)
Verkoop
1
1
39 m²
calle Calderón de la Barca, Orihuela

slaapkamer1
vlak39 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

39 m2 apartment located on the second floor with northeast orientation, comprising a living-dining room with open fully equipped kitchen, one bedroom ...

Parameters

Gegenereerd door AI

Open leefruimteDouchecabineTerrasWeergaveWasmachine

Ander
Leeftijd van het aanbod: 17dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

calle Calderón de la Barca, Orihuela
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home