SUPA24
Overig
Overig
Overig
359 000 €
(3 740 € / m²)
Verkoop
3
1
96 m²
Calle Fontanella, Orihuela

slaapkamer3
vlak96 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

K prodeji je prostorný byt k dalšímu prodeji, který se nachází ve vyhledávané oblasti LAS COLINAS. Tato dobře udržovaná nemovitost, která nabízí 96 m²...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 23dagen
Bijgewerkt: 23dagen

Plaatsen

Calle Fontanella, Orihuela

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA