SUPA24
Overig
Overig
Overig
212 350 €
(1 879 € / m²)
Verkoop
2
2+
113 m²
Avenida Ibiza, Orihuela

slaapkamer2
vlak113 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Located in a privileged natural setting, this exclusive residential complex offers a unique combination of nature, golf, and contemporary design. The ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 28dagen
Bijgewerkt: 23dagen

Plaatsen

Avenida Ibiza, Orihuela
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home