SUPA24
Overig
Overig
Overig
259 000 €
(4 317 € / m²)
Verkoop
3
1
60 m²
Calle Tramontana, Orihuela

slaapkamer3
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Jsme nadšeni, že vám můžeme představit úžasný penthouse apartmán, který se nachází v zabezpečeném uzavřeném komplexu ve Villamartinu.

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 35dagen
Bijgewerkt: 35dagen

Plaatsen

Calle Tramontana, Orihuela

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA