SUPA24
Overig
Overig
Overig
249 000 €
(4 446 € / m²)
Verkoop
3
1
56 m²
Avenida del Mar, Orihuela

slaapkamer3
vlak56 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

✨ Dům snů u moře - se vším, co si můžete přát! ✨

Vítejte v této fantastické nemovitosti, která nabízí to nejlepší ze středomořského bydlení, kde se s...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 36dagen
Bijgewerkt: 36dagen

Plaatsen

Avenida del Mar, Orihuela

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA