SUPA24
Overig
Overig
Overig
147 500 €
(3 352 € / m²)
Verkoop
1
1
44 m²
Calle Abubilla, Orihuela

slaapkamer1
vlak44 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover this charming apartment located in the prestigious Lomas de Cabo Roig area, within the beautiful Orihuela Costa enclave. This property is rea...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 45dagen
Bijgewerkt: 45dagen

Plaatsen

Calle Abubilla, Orihuela
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dech Estate

Dech Estate