SUPA24
Overig
Overig
Overig
325 000 €
(4 063 € / m²)
Verkoop
2
2+
80 m²
Calle Lapislázuli, Orihuela

slaapkamer2
vlak80 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Brand New Penthouse with Private Solarium in Villamartín, PAU 8 Orihuela Costa. Discover this third-floor penthouse with elevator, located in the pop...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 56dagen
Bijgewerkt: 27dagen

Plaatsen

Calle Lapislázuli, Orihuela
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home