Lijst met aanbiedingen
21
21
21
249 995 €
(3 968 € / m²)
Verkoop
2
2+
63 m²
Calle Niágara, Orihuela
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
2
vlak
63 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
2-Bedroom Ground Floor Apartment for Sale in Turquesa del Mar, Playa Flamenca This beautifully presented two-bedroom, two-bathroom ground floor apa...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Zwembad
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
gebouwtype:
Ander
Apparatuur:
Ander
Leeftijd van het aanbod:
58dagen
Bijgewerkt:
28dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Calle Niágara, Orihuela
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.