SUPA24
Overig
Overig
Overig
352 000 €
(2 200 € / m²)
Verkoop
2
2+
160 m²
Calle Osa Mayor, Orihuela

slaapkamer2
vlak160 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Two and three-bedroom apartments in Torreta La Florida, Torrevieja, located in a quiet, well-connected area very close to the Pink Lagoon, in a privil...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 58dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Calle Osa Mayor, Orihuela
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home