SUPA24
Overig
Overig
Overig
254 900 €
(3 540 € / m²)
Verkoop
2
2+
72 m²
Calle Tramontana, Orihuela

slaapkamer2
vlak72 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

We are proud to present this fantastic 1st Floor Apartment located in the popular Palapa Golf complex, Villamartin, located just a 5 minutes walk from...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 59dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Calle Tramontana, Orihuela
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home