SUPA24
Overig
Overig
Overig
255 000 €
(3 923 € / m²)
Verkoop
2
2+
65 m²
Calle Malvinas, Orihuela

slaapkamer2
vlak65 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This is a small luxury development of 1, 2 and 3 bedroom flats for sale.Outside there is a large communal swimming pool with jacuzzi, gardens, childre...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 57dagen
Bijgewerkt: 27dagen

Plaatsen

Calle Malvinas, Orihuela
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home