SUPA24
Overig
Overig
Overig
370 000 €
(3 700 € / m²)
Verkoop
4
1
100 m²
Calle Algarrobo, Orihuela

slaapkamer4
vlak100 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Novinka v nabídce, kterou vám představujeme: Tento krásný přízemní byt s obrovskou terasou, která je částečně krytá, se nachází ve Villamartinu, Orihu...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 81dagen
Bijgewerkt: 36dagen

Plaatsen

Calle Algarrobo, Orihuela

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA