SUPA24
Overig
Overig
Overig
254 900 €
(3 227 € / m²)
Verkoop
3
1
79 m²
Orihuela

slaapkamer3
vlak79 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Exkluzivní přízemní byt s vlastním vchodem, velkou terasou a soukromým bazénem - Orihuela Costa

Tento přízemní byt se nachází ve vyhledávané rezidenč...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 110dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Orihuela

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA