SUPA24
Overig
Overig
Overig
240 000 €
(3 288 € / m²)
Verkoop
3
1
73 m²
calle Samaniego, Orihuela

slaapkamer3
vlak73 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Bright apartment for sale with parking place in Altos de Campoamor, Orihuela Costa.
The apartment lies on the 3rd floor in a building with lift and h...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 213dagen
Bijgewerkt: 171dagen

Plaatsen

calle Samaniego, Orihuela
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

House in Spain Invest

House in Spain Invest