SUPA24
Overig
Overig
Overig
580 000 €
(5 421 € / m²)
Verkoop
2
2+
107 m²
Ojén

slaapkamer2
vlak107 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This beautifully renovated two-bedroom apartment is situated in the iconic Torre de Río Real, one of Marbella's most renowned buildings. Located in th...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 59dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Ojén
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home