Lijst met aanbiedingen
61
61
61
829 900 €
(1 895 € / m²)
Verkoop
5
2+
438 m²
Calle de la Constitución, Navalcarnero
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
5
vlak
438 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
Sky Real Estate presenta una oportunidad única en Navalcarnero
En Sky Real Estate sabemos que encontrar un hogar especial no es cuestión de suerte, s...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Tillen
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
10dagen
Bijgewerkt:
10dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Calle de la Constitución, Navalcarnero
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.