SUPA24
Overig
Overig
Overig
100 000 €
(1 587 € / m²)
Verkoop
2
1
63 m²
Calle Carmen, Murcia

slaapkamer2
vlak63 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Located in the tranquil locality of Jerónimo and Avileses, this residential complex offers a selection of exclusive apartments designed to provide max...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Calle Carmen, Murcia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home