SUPA24
Overig
Overig
Overig
360 000 €
(3 673 € / m²)
Verkoop
3
2+
98 m²
CALLE AMATISTA, Murcia

slaapkamer3
vlak98 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

These Brand New, South West Facing, Three Bedroom, Apartments in El Valle Golf Resort, are located in the midst of the stunning surroundings of this h...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 18dagen
Bijgewerkt: 12dagen

Plaatsen

CALLE AMATISTA, Murcia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home