SUPA24
Overig
Overig
Overig
89 950 €
(1 384 € / m²)
Verkoop
2
2+
65 m²
Calle Conde Lemos, Murcia

slaapkamer2
vlak65 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Penthouse with private solarium at United Golf Resort 2 bedrooms and 2 bathroomsWe present this bright and cozy penthouse with 2 bedrooms and 2 bathr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 60dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Calle Conde Lemos, Murcia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home