SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
324 990 €
(3 495 € / m²)
Verkoop
3
2+
93 m²
CALLE ALMIRALL CERVERA, Moncofa

slaapkamer3
vlak93 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover a unique opportunity to live just 50 meters from the sea in Moncofa: a ground-floor property that truly has everything you need to enjoy the ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 16dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

CALLE ALMIRALL CERVERA, Moncofa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

iad España