SUPA24
Overig
Overig
Overig
325 000 €
(4 924 € / m²)
Verkoop
1
1
66 m²
Calle Geranios, Mijas

slaapkamer1
vlak66 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A stylish new residential development in Las Lagunas de Mijas offering contemporary apartments with spacious south-facing terraces, resort-style commu...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Calle Geranios, Mijas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Mosaic Realty

MosaicRealty