SUPA24
Overig
Overig
Overig
700 000 €
(2 954 € / m²)
Verkoop
3
2+
237 m²
CALLE LIRIOS URB LAS FAROLAS, Mijas

slaapkamer3
vlak237 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This exclusive new-build residential development in Mijas Costa offers a limited collection of 36 stylish apartments with spectacular sea views and ca...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

CALLE LIRIOS URB LAS FAROLAS, Mijas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Mosaic Realty

MosaicRealty