SUPA24
Overig
Overig
Overig
695 000 €
(6 557 € / m²)
Verkoop
2
2+
106 m²
Calle Benaoján, Mijas

slaapkamer2
vlak106 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This 2 bedroom, 2 bathroom top floor apartment has truly amazing views and outside space. The property is situated in the ever popular area of La Cala...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 22dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

Calle Benaoján, Mijas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home