SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
299 000 €
(4 397 € / m²)
Verkoop
3
2+
68 m²
Calle Clavel, Mijas

slaapkamer3
vlak68 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

شقق بموقع مركزي في مجمع مكون من غرفة نوم واحدة أو غرفتي نوم في ميخاس
المجمع السكني مناسب في موقع مركزي في ميخاس. ميخاس هي منطقة سكنية رائعة في منطقة ك...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 33dagen
Bijgewerkt: 33dagen

Plaatsen

Calle Clavel, Mijas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TEKCE Real Estate