SUPA24
Overig
Overig
Overig
354 000 €
(4 370 € / m²)
Verkoop
2
1
81 m²
Calle Avutarda, Mijas

slaapkamer2
vlak81 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

BEAUTIFUL GROUND FLOOR APARTMENT IN NICE URBANIZATION IN CALAHONDA This beautiful apartment consists of 2 double bedrooms (one of them with fireplace...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 58dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Calle Avutarda, Mijas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home