SUPA24
Overig
Overig
Overig
499 950 €
(8 928 € / m²)
Verkoop
2
1
56 m²
Calle Benaoján, Mijas

slaapkamer2
vlak56 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

SECOND LINE BEACH. This is a lovely 2 bedroom penthouse apartment with fantastic pool, garden and sea views from the enclosed terrace and solarium. Si...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 52dagen
Bijgewerkt: 20dagen

Plaatsen

Calle Benaoján, Mijas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home