SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 350 000 €
(10 385 € / m²)
Verkoop
3
2+
130 m²
Calle Albaricoque, Mijas

slaapkamer3
vlak130 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Exclusive New Build Residences in El Higuerón, Costa del Sol Modern Homes Surrounded by Nature This innovative residential project of just 19 residen...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 58dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Calle Albaricoque, Mijas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home