SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
609 500 €
(2 758 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
221 m²
CALLE LIRIOS URB LAS FAROLAS, Mijas

slaapkameratypical
vlak221 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Moderne 3-værelses, 2-bathroom stueetagen lejlighed med privat have, stor terrasse og åbent plan køkken, beliggende i en gated 2024 kompleks med pools...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 62dagen
Bijgewerkt: 13dagen

Plaatsen

CALLE LIRIOS URB LAS FAROLAS, Mijas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Selection Med