SUPA24
Terras; uitzicht, natuurlijk licht
Woonkamer; uitzicht, natuurlijk licht, moderne stijl
Huis en omgeving; uitzicht
315 000 €
(5 000 € / m²)
Verkoop
1
1
63 m²
Avenida España de Mijas Golf, Mijas

slaapkamer1
vlak63 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

An exclusive collection of contemporary apartments in Fuengirola designed to offer elegant Mediterranean living beside the golf course and close to th...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasOpen leefruimteNatuurlijk lichtWeergave

Ander
Leeftijd van het aanbod: 74dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Avenida España de Mijas Golf, Mijas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Mosaic Realty

MosaicRealty