SUPA24
Overig
Overig
Overig
466 000 €
(10 130 € / m²)
Verkoop
2
1
46 m²
Calle Tamisa, Mijas

slaapkamer2
vlak46 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Nový vývoj: Ceny od 282 000 € do 1 028 500 €. [Ložnice: 1 - 3] [Koupelny: 1 - 2] [Zastavěná plocha: 46 m2 - 100 m2].

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 83dagen
Bijgewerkt: 20dagen

Plaatsen

Calle Tamisa, Mijas

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA