Lijst met aanbiedingen
29
29
29
687 898 €
(2 866 € / m²)
Verkoop
3
2+
240 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
3
vlak
240 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
Torre Mar Azul 1, Residencia de lujo en Santo Domingo. Apartamento disponible en renta de 3 habitaciones y cuarto de servicio.
Residencia de lujo ...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Weergave
Open leefruimte
Bad
Douchecabine
Apart toilet
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
492dagen
Bijgewerkt:
492dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Plaza de los Naranjos, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.