SUPA24
Overig
Overig
Overig
649 000 €
(3 452 € / m²)
Verkoop
2
2+
188 m²
Calle 19, Marbella

slaapkamer2
vlak188 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Excellent apartment located in the exclusive area of Guadalmina Alta, one of the most sought-after residential areas on the Costa del Sol, surrounded ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Calle 19, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

340 HOMES

340 HOMES