SUPA24
Overig
Overig
Overig
350 000 €
(2 917 € / m²)
Verkoop
2
2+
120 m²
Marbella

slaapkamer2
vlak120 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This stylish duplex penthouse occupies a desirable corner position in Reserva de Marbella, offering sweeping panoramic views of the sea and surroundin...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba